KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12677044
nr 1267 7044
Émile Bernard
(1868-1941), Frankrike
Träsnitt, 69/360, Stämpelsignerad, bladets mått: 50x38 cm
Émile Bernard, fransk bildkonstnär född 1868, död 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:20:26
31/7 08:47:57
150 kr
5/8 18:24:49
Émile Bernard
Läs mer om Émile Bernard